Social media

Zobacz

W co się bawić? - mój mały eBook

Hej!

W tym wpisie przeczytasz, co takiego możesz znaleźć w moim darmowym eBooku, który rozsyłam jako prezent na dobry początek naszej newsletterowej znajomości:-)

 

Otóż, mój eBook "W co się bawić?" to miniporadnik na temat zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet wczesnoszkolnym. Są to moje trzy ulubione gry, które namiętnie wykorzystuję na swoich zajęciach.

 

Oprócz dokładnego opisu, jak je przeprowadzić, otrzymasz ode mnie pliki do wydrukowania, aby gry wyglądały spójnie i ciekawie. Zabawy przedstawiłam w trzech wariantach - polskim, angielskim i niemieckim, bo tylko w tych językach operuję, ale gry i materiały do druku nadają się do wszelkich językowych opcji.

 

Rzuć okiem na to, co tam znajdziesz.

 

O eBooku to tyle. A teraz po krótce opowiem, dlaczego warto należeć do grona newsletterowej społeczności UczewPrzedszkolu.pl!

Otóż! Prosta sprawa. Co tydzień wysyłam maila z inspiracjami i materiałami, które mogą Ci się przydać na zajęciach! Udostępniam moje własne gotowce, które są przygotowane do druku i które na pewno urozmaicą zajęcia w przedszkolu/szkole.

 

Może teraz udało mi się Ciebie przekonać?

Zapraszam do naszej społecznośći, klik!

15 sierpnia 2020
Dzisiaj opowiem o platformie i aplikacji Kidsview - czyli o moim mobilnym sekretariacie, który ułatwia mi (i rodzicom moich podopiecznych) życie. Serio🥳 Aplikacja pełni rolę dziennika obecności, działu księgowości oraz
1. Ekspresowy szczypiorek Uważam, że zasadzenie cebulek jest cennym doświadczeniem. Prosta sprawa do wykonania, bo znajdziecie je w każdym warzywniaku (i nie tylko). Szczypiorek jest o tyle wdzięczny, że na
5 marca to kolejna data w kalendarzu świąt nietypowych, na którą zwróciłam uwagę. Poniżej piosenki w dwóch wersjach językowych i szablon zęba do pobrania:-) Szablon zęba jest w Bibliotece plików