"Jego Wina" Joanna Jesionek

u;. Witkiewicza 21a/16

NIP: 8513117970

Mam na imię Asia i pokazuję, jak ciekawie i skutecznie prowadzić zajęcia języka językowe dla najmłodszych

Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam w prywatnej szkole językowej. Debiutowałam jako nauczyciel dodatkowego języka angielskiego w przedszkolu. W kolejnym roku doszła do tego szkoła podstawowa - głównie klasy 1-3.

Ostatnie lata spędziłam dużo za kierownicą - prowadziłam zajęcia w trzech przedszkolach, dwóch szkołach podstawowych, a po godzinach lekcje indywidualne.

Uważam, że z dziećmi trzeba się śmiać, wygłupiać i szaleć! Opowiadać, pokazywać, przerysowywać niczym niespełnieni aktorzy! Przebierać się! Za każdym razem teatralnie wyolbrzymiać, robić miny, turlać się z nimi po podłodze.

I dać im ściągnąć kapcie, gdy tego chcą!;-)

Niech Wasze zajęcia będą dla dzieci najbardziej ekscytującym punktem dnia!

Bądźmy w kontakcie