Mój eBook o Kolorowym potworze

W zeszłym roku odkryłam istnienie książki Anny Llenas pt. "Kolorowy potwór" i było to prawdziwe objawienie! Przygotowane przeze mnie zajęcia tak ogromnie wciągnęły dzieci, że na motywie kolorowego potwora upłynął nam cały miesiąc - powtarzając od kolorów i emocji, po części ciała i nie tylko!

Prowadziłam zajęcia we wszystkich grupach przedszkolnych: od trzy- po sześciolatków. Zarówno po angielsku, jak i po polsku (będąc gościnnie w przedszkolu mojego synka). Nauczycielki, które obserwowały przebieg godzinnych (serio!) zajęć z grupą trzylatków, nie mogły wyjść ze zdumienia, że dzieciom nie spada poziom zainteresowania, w zasadzie siedzą nieruchomo i prawie nie oddychają, czekając, co się wydarzy. Same też przyznały, że przypatrywały się tym zajęciom z ogromną ciekawością.

Jeszcze nigdy nie miałam tak fajnie zaplanowanego, spójnego i twórczego miesiąca w pracy, jak właśnie ten z kolorowym potworem. Dlatego postanowiłam przenieść moje materiały do eBooka i pokazać Wam przepisy na superefektowne zabawy z dziećmi. Niech to, co dobre, niesie się w świat!;-)

Zerknijcie, co się w nim znajduje.

W moim eBooku znajdziesz:

- mnóstwo neutralnych językowo materiałów do druku, dzięki którym przygotujesz superciekawe zajęcia na podstawie bestsellerowej książki Anny Llenas,

- 10 szeroko opisanych scenariuszy zabaw, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał załączonych materiałów,

- liczne zdjęcia, które zainspirują Cię do działania i pomogą zobrazować przebieg przedstawionych zabaw.

Wszystkie materiały są autorskie.

• format PDF
  • łącznie 39 stron
  • natychmiastowy dostęp

Jeśli przekonałam Cię do zakupu (jupiiiiii!), zapraszam serdecznie do sklepu - klik.

Uściski,

29 września 2020