eBook "Halloween" - co znajdziesz w środku?

Moje najnowsze dzieło - eBook halloweenowy! W tym poście pokażę Ci jego zawartość.

Nie mam wątpliwości, że Halloween to jedno z barwniejszych świąt do obchodzenia z dziećmi. Z moim eBookiem wyczarujesz baaaardzo kreatywne i ciekawe zajęcia. Przygotowanie oraz przebieg zajęć dokładnie opisałam w scenariuszach, tak samo jak sposoby wykorzystania załączonych materiałów do druku - a jest ich mnóstwo.

Posługując się wskazówkami z eBooka, przeprowadzisz bardzo urozmaicone zajęcia: powtórzysz części ciała przy udziale uroczych kościotrupów, przypomnisz emocje za pomocą humorzastych spinnerów, czy zameldujesz mieszkańców w nawiedzonym domu.

Uważam, że Halloween jest bardzo wdzięcznym tematem i nie należy ograniczać się wyłącznie do 31 października. Gorąco zachęcam, by pociągnąć ten temat dłużej i na wiele sposobów ugryźć halloweenowy materiał.

Na dobry początek ruszam z przedsprzedażą w cenie 22 złotych. Przez pierwsze pięć dni eBook będzie dostępny ze zniżką. Po ich upływie wciąż będzie można go kupić, ale cena wzrośnie do 29 złotych.

Wszystkich niezdecydowanych zapraszam na mój Instagram, gdzie będę publikować na bieżąco zawartość i możliwości wykorzystania mojego eBooka.

Na koniec pokażę zdjęcie wszystkich materiałów, które są zamieszczone i opisane w eBooku. Zobacz, ile tego halloweenowego dobra mieści się w moim najnowszym dziele:-)

Pamiętaj, że eBook w niższej cenie dostępny będzie tylko do końca 20 października!

A jeśli Cię przekonałam do zakupu - zapraszam do Sklepu!

Uściski,

15 października 2020